телефоны:
067-570-07-48
066-868-36-04

 

Рівне - друк пакетів з логотипом

поліетиленові пакети Рівне Пакети із поліетилену незамінні у багатьох галузях. Сфера їх застосування настільки широка, що залишається лише дивуватись універсальності цього матеріалу. Ще більш популярними їх зробила можливість нанесення корпоративного зображення. Пакети з логотипом Рівне можуть містити будь-які інформаційні та візуальні засоби, що спрямовані на пошук та утримання клієнтів. Головне при розробці логотипу, зробити так, щоб покупці звернули увагу саме на ваш товар.

Де замовити друк пакетів з логотипом у Рівному

Компанія «Восток СПХ» здійснює друк пакетів для оптових замовників із Рівного. Для цього ми використовуємо новітнє обладнання та найкращу сировину. В нашій команді працюють професіонали, яким небайдужий престиж як вашої, так і нашої власної фірми. Наше завдання – виготовити для нього найміцнішу поліетиленову продукцію. Тільки тоді логотип буде працювати ефективно і приносити результат.

Друк пакетів у Рівному відбувається за перевіреною роками технологією. Для цього відбирається поліетилен ПВД чи ПНД. Перший тип отримують після полімеризації етилену високим тиском. Вироби з нього прозорі, вони гарно розтягуються та мають глянцеву поверхню. ПНД гранули дозволяють отримати пакети, що шелестять, вони більш міцні.

друк пакетів Рівне

 Обидва види поліетилену використовуються нами для друку пакетів із зображенням. На виході ви отримуєте продукцію з високими споживчими характеристиками. 

Виготовлення пакетів з логотипом

Спочатку гранули поліетилену з пігментами та добавками, які гарантують якість продукції, піддають екструзії. Використовують для цього екструзивні апарати. Після того як гранули перетворились в однорідну масу, вона має пройти через отвір для формування. На виході ми отримуємо поліетиленовий рукав. Саме він є напівфабрикатом для виготовлення усієї продукції із поліетилену. По своїй суті пакет – це та ж плівка, тільки сформована у вигляді «майки» чи «банану». Для того щоб отримати пакети з логотипом у Рівному на плівку потрібно нанести завчасно підготовлене зображення.

Для нанесення логотипу всі великі компанії використовують можливості флексографії. Цей спосіб відрізняється від інших масовим виготовленням пакетів. При великих тиражах пакетів логотип друкують лише флексографічним апаратом. Цей метод забезпечує хорошу якість та дозволяє заощадити. Друк пакетів у Рівному відбувається завдяки гнучкому кліше, яке передає фарбу безпосередньо на плівку. Зображення можу бути надруковане 4-6 кольорами в залежності від вибору пакету та складності логотипу.

пакети з логотипом Рівне Пакети з логотипом виготовляються нашими фахівцями завдяки використанню високопродуктивних автоматів. Пакеторобна машина запаює поліетиленову плівку певним чином, а також розрізає її згідно з розмірами пакету. В залежності від обраної програми пакеторобна машина може виготовляти пакети «фасовка», «майка», «банан». У виробництві найчастіше присутній апарат, який відразу після сформування пакетів за необхідністю вирубує у них ручки.

Наданий оригінал-макет в будь-якому випадку перевіряється на відповідність вимогам флексографічного друку. При виявленні невідповідностей і помилок - коректування і доведення узгоджується із замовником обов'язково. Більш детально ознайомитись з побажаннями до макетів для флексографічного друку ви можете тут.

Компанія «Восток СПХ» – лідер у сфері виготовлення поліетиленових пакетів з логотипом. У нас замовляють продукцію не тільки фірми з Рівного, але й представники інших міст України. Ми забезпечуємо швидку доставку в кожне місто країни.

Главная   Наша продукция   Заказать полиэтиленовые пакеты   Полиэтиленовые пакеты   Полиэтиленовая пленка   Серийная продукция   Полиэтиленовая упаковка   Производство полиэтиленовой пленки   Флексопечать   Изготовление полиэтиленовых пакетов   Каталог выполненных работ   Новости   Контакты   Прайс-лист  

Региональная структура компании


copyright © Восток СПХ 2008-2020