телефоны:
067-570-07-48
066-868-36-04

 

Ужгород - пакети з логотипом, друк пакетів

пакети з логотипом Ужгород Поліетилен представляє собою найбільш вживаний матеріал. Одна зі сфер його використання – виготовлення зручної упаковки. Вона використовуються у роботі сотнями торгових мереж з метою забезпечення продукції свіжості та якісного транспортування. Зважаючи на універсальність та переваги поліетилену пакети давно вийшли за рамки звичайного пакувального матеріалу. Тепер це яскравий рекламний інструмент.

Пакети з логотипом – вдале рішення для проведення рекламних кампаній та інших заходів в Ужгороді. Вони потрібні будь-якому магазинові. Фірмове зображення перетворює побутовий атрибут в рекламний інструмент. Компанії прагнуть не втрачати свої переваги і використовують пакети як частину рекламної кампанії.

Пакети з логотипом – Ужгород

Логотип на пакеті виконує рекламну та інформаційну функцію. Він знайомить споживача з продукцією, а також із фірмою, яка пропонує свій товар чи послугу. Від того наскільки якісним буде логотип залежить чи зверне увагу на нього потенційний покупець і чи купить він в результаті товар. Упаковка в цьому випадку розглядається як частина товару, тому важливо зробити її якомога більш привабливою. Логотип допомагає в популяризації певної фірми чи товару.

Компанія «Восток СПХ» друкує пакети з логотипом для замовників з Ужгорода. Це місто завжди відзначалось жвавою торгівлею. Сотні магазинів прагнуть отримати якнайкращу упаковку за помірну ціну. Ми займаємось виготовленням пакетів великими тиражами. Це дозволяє замовляти нашим клієнтам рекламну продукцію про запас. До того ж флексографія мінімізує витрати на виробництво пакетів, а значить виробник має змогу понизити вартість виробів для кінцевого споживача. В Ужгороді дуже часто замовляють пакети майка і банан, тому що вони надійні та зручні.

друк пакетів Ужгород

 Друк пакетів – Ужгород

Друк пакетів відбувається на сучасному обладнанні. Екструзивний апарат використовується для розплавлення гранул поліетилену. Сировину разом із добавками, які покращують якість загружають до екструдеру, де вона розплавляється під дією високих температур, після чого з маси видувають поліетиленовий рукав. Він може бути гладеньким або ж шорстким на дотик, все залежить від того який тип поліетилену використовували. ПВД відрізняється гладенькою поверхнею та еластичністю. ПНД тип – міцний та надійний, з нього отримують матову поліетиленову продукцію.

На поліетиленову плівку наносять підготовлене зображення. Воно може бути чорно-білим або багатоколірним в залежності від дизайну логотипу. Плівку відправляють в пакеторобну машину, де її запаюють та одночасно розрізають, сформувавши пакети. Друк пакетів Ужгород після цього завершується залишається тільки вирубати ручки в спеціальному пресі. Перед відправкою товару проводиться його повна перевірка.

Флексодрук за багатьма параметрами переважає шовкографію. Наші флексомашини працюють в автоматичному режимі, утримуючи стабільні показники якості друку. Таким чином унеможливлюється негативний вплив “людського фактору”.

У нас досить привабливі ціни на пакети з логотипом, або на окрему послугу з флексографічного друку на поліетиленовій плівці. Маємо повний цикл виробництва, тому відповідаємо за терміни виконання погоджених заказів.

Компанія «Восток СПХ» виготовляє пакети з логотипом найвищої якості. З деякими виконаними роботами ви можете ознайомитись на нашому сайті.

Ми пропонуємо вигідні умови співпраці та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Зробити замовлення ви можете у нашого менеджера. Доставимо вироби в Ужгород найзручнішим для вас способом.

Главная   Наша продукция   Заказать полиэтиленовые пакеты   Полиэтиленовые пакеты   Полиэтиленовая пленка   Серийная продукция   Полиэтиленовая упаковка   Производство полиэтиленовой пленки   Флексопечать   Изготовление полиэтиленовых пакетов   Каталог выполненных работ   Новости   Контакты   Прайс-лист  

Региональная структура компании


copyright © Восток СПХ 2008-2020